Jak nás můžete podpořit

Finančně

Podpořte spolu s námi aktivní lidi nad 50 let, pomozte jim rozvíjet komunitní život. Ocitli se na nepříjemné křižovatce: přišli o práci nebo odcházejí do důchodu. Přitom často jsou ještě plni fyzických i psychických sil. Jde nám o to, aby našli nové uplatnění, novou chuť do života, aby se naučili žít spolu, pracovat na sobě i zlepšovat život ve svém okolí. Vítáme proto jakoukoliv podporu jednotlivců i firem, finanční i nefinanční. Děkujeme.

Darujme
Bankovní spojení: 2301200400/2010
TEL.: +420 731 142 109
info@domusvitae.cz

Materiálně

Jistě najdete něco, čím i vy můžete být prospěšní. Každý máme možnost něco nabídnout. Pomohly by nám služby tiskárny zdarma nebo se slevou. Uvítali bychom prostory zdarma nebo se sníženou cenou pro naše sportovní aktivity nebo různé akce a občerstvení na ně. Využijeme i sportovní pomůcky, kancelářské potřeby, ale i služby fotografa a také třeba zástěru pro našeho baristu. Velice prospěšné by pro nás byly i různé formy propagace, například našich webových stránek. Děkujeme.

Tel.: +420 724 242 210

Dobrovolník

Chcete nám věnovat svůj čas a energii ? Jakákoliv dobrovolná práce se cení. Můžete se s námi podělit o své schopnosti a znalosti třeba i z neobvyklých oborů. Zkuste vymyslet vlastní program komunitního centra: uspořádat kurz, nabídnout exkurzi, nebo jen něco dobrého upéct. Fantazii se meze nekladou. Děkujeme.

Tel.: +420 724 242 210