Komunitní centrum

V kouzelném prostředí Královské obory najdete hrázděný domek. Stojí jakoby odlehle v pozapomenuté části Stromovky nad nejstarším pražským železničním tunelem a bydlel v něm hlídač Buštěhradské dráhy. Strážní domek léta chátral. Teď prošel náročnou rekonstrukcí a našel další uplatnění. Pomozte nám vdechnout mu nový život.

Slavnostní otevření proběhlo dne 25.6.2018 za přítomnosti spousty zajímavých hostů. Na video z této velké události se můžete podívat zde: 

http://tvpraha7.cz/node/113

Dále o nás napsaly některé deníky, např. Slovácký deník: 

https://slovacky.denik.cz/z-regionu/v-praze-ve-stromovce-vzniklo-nove-komunitni-centrum-20180627.html

Podle nejen našeho názoru je „Domeček" ideální prostředí, ve kterém si uvědomíte, že jste žádaní, očekávaní a potřební. Kam můžete přijít ve svém volném čase jako do klubu za novými i starými přáteli. Funguje ale nejen jako místo setkávání, můžete se v něm sami starat o program i případné pohoštění pro své kolegy. Počítáme s tím, že na zájmových a kulturně-vzdělávacích akcích se bude podílet i dospívající mládež. Pokud potřebujete pomoci s počítačem, je spolupráce s šikovným teenagerem k nezaplacení.

Ke členství v našem komunitním centru se můžete přihlásit dobrovolně a společně s personálem se budete starat o jeho provoz a podílet se na rozhodování. Každý přispívá v rámci svých možností a sil a stává se tak spolutvůrcem unikátního projektu.